Komunikat do alertu

W dniu 10.10.2017 został ogłoszony przetarg na zagospodarowanie terenów w rejonie Zespołu Szkół Sportowych, żłobka miejskiego i przedszkola nr 39 obejmujący swoim zakresem wykonanie m.in. dróg, chodników i parkingów w w/w rejonie. Po wykonaniu dokumentacji zostanie ogłoszony przetarg na wykonanie robót budowlanych. W chwili obecnej, z uwagi na rozpoczętą procedurę przetargową odznaczam alert – jako „nie naprawiony”.
Wojciech Zakrzewski - Wydział Inwestycji Miejskich 10/10/2017 o 15:15

Alert #44858, Józefa Mireckiego 28, Dąbrowa Górnicza, Polska

Miną ponad rok od zgłoszenia #37097. Urzędnicy z UM DG kompletnie nic nie zrobili, aby można było korzystać z chodnika w normalny sposób, a nie brodzić w kałuży, którą już można nazwać mini stawem. Drodzy urzędnicy codziennie tym chodnikiem chodzi multum osób. Zwykłych obywateli nie interesuje że Wy zabiegacie o fundusze na budowę bieżni, czy jakiejś hali sportowej obok chodnika. Obywatele chcą dojść do przedszkola w suchych butach. Jeśli przerasta Państwa modernizacja całego chodnika to zastosujcie jakieś rozwiązania doraźne. Wykażcie się Państwo jakąś inicjatywą przecież w tym roku są non stop opady deszczu i non stop jest mega kałuża.

uszkodzony chodnik

Instytucje i organizacje które mogą odpowiedzieć na to zgłoszenie.


NaprawmyTo.pl automatycznie wysyła powiadomienia o nowych alertach do instytucji i organizacji które mogą problem rozwiązać. Jeśli jednak chcesz napisać w swoim imieniu możesz skorzystać z listy powyżej.

status: Nie zostanie naprawiony

poprzyj

3 osób
poparło ten alert

Zgłoś naprawienie

Powiadomienia


Przejdź do profilu użytkownika
Alert dodany przez asa w dniu 09/10/2017 o 12:52
cloud Komentarze

Aby dodawać komentarze należy się zalogować.