Komunikat do alertu

Sprawa ponownie zostaje przekazana do konserwatora i właściciela oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Dąbrowa Górnicza, tj. TAURON Dystrybucja S.A. Komenda Miejska Policji w Dąbrowie Górniczej wykorzysta informację podczas codziennej służby patrolowej i obchodowej oraz wydziału ruchu drogowego. Jednocześnie proszę o bezpośrednią informację do całodobowej służby dyżurnej naszej jednostki pod bezpłatnym nr tel. 997 lub 32 63-94-255 w chwili zauważenia zdarzeń lub zachowań niezgodnych z prawem. Pozwoli to bezzwłocznie skierować patrol na miejsce celem podjęcia interwencji. Pragniemy podziękować za informację dotyczącą stanu porządku i bezpieczeństwa na terenie naszego miasta. Jesteśmy przekonani, że projekt „NaprawmyTo” przyczyni się do znaczącego podniesienia poziomu bezpieczeństwa w Dąbrowie Górniczej. Zachęcamy również do korzystania z Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa.
Mariusz Miszczyk - oficer prasowy jednostki KMP Dąbrowa Górnicza 21/03/2018 o 12:55

Alert #46273, 11 Listopada 27, Dąbrowa Górnicza, Polska

Codzienne spożywanie alkoholu, dewastacja i zanieczyszczanie, częste miejsce przebywania osób bezdomnych. Nieczynne oświetlenie, Niebezpieczne miejsce, na dojściu do przystanku autobusowego.

niebezpieczna okolica niebezpieczne miejsca
niedziałające oświetlenie
spożywanie alkoholu zakłócanie porządku publicznego

Instytucje i organizacje które mogą odpowiedzieć na to zgłoszenie.


NaprawmyTo.pl automatycznie wysyła powiadomienia o nowych alertach do instytucji i organizacji które mogą problem rozwiązać. Jeśli jednak chcesz napisać w swoim imieniu możesz skorzystać z listy powyżej.

status: Naprawiony!

poprzyj

Jeszcze nikt nie poparł tego alertu

Zgłoś naprawienie

Powiadomienia


Przejdź do profilu użytkownika
Alert dodany przez CitizenDG w dniu 04/01/2018 o 11:05
cloud Komentarze

Aby dodawać komentarze należy się zalogować.