Komunikat do alertu

Dąbrowskie Wodociągi po sprawdzeniu zgłoszenia uszkodzonej studni kanalizacji deszczowej oraz zabezpieczeniu znakiem U21, przekazały sprawę do WKD UM w listopadzie 2017r. Studnia zostanie wyregulowana przy najbliższym remoncie cząstkowym ul. Konopnickiej. Należy zaznaczyć, że remonty cząstkowe ciągów komunikacyjnych zostaną przeprowadzone po okresie zimowym, przy warunkach atmosferycznych gwarantujących trwałą naprawę. Z uwagi na fakt, że prace nie będą w chwili obecnej wykonywane alert zostanie oznaczony jako "nie zostanie naprawiony".
Agnieszka Klamka - Wydział Komunikacji i Drogownictwa 31/01/2018 o 09:18

Alert #46758, Marii Konopnickiej 100, Dąbrowa Górnicza, Polska

Uszkodzona studzienka - właz uliczny. Zarwana prawa krawędź, wciśnięta poniżej poziomu jezdni - ponad 20 cm. Można uszkodzić samochód lub spowodować zagrożenie w ruchu drogowym. Alert zgłaszany już drugi raz. Odpowiedź przy poprzednim alercie "Komunikat do alertu 45267. Dąbrowskie Wodociągi przyjęły alert do rozpoznania. Studnia zostanie wyregulowana przy remoncie cząstkowym nawierzchni ul. Konopnickiej". Proszę o pilne usunięcie usterki, gdyż stanowi to niebezpieczeństwo.

uszkodzona studzienka/wpust uszkodzona jezdnia

Instytucje i organizacje które mogą odpowiedzieć na to zgłoszenie.


NaprawmyTo.pl automatycznie wysyła powiadomienia o nowych alertach do instytucji i organizacji które mogą problem rozwiązać. Jeśli jednak chcesz napisać w swoim imieniu możesz skorzystać z listy powyżej.

status: Nie zostanie naprawiony

poprzyj

Jeszcze nikt nie poparł tego alertu

Zgłoś naprawienie

Powiadomienia


Alert dodany anonimowo w dniu 30/01/2018 o 13:46
cloud Komentarze

Aby dodawać komentarze należy się zalogować.