Komunikat do alertu

Alert w rozpoznaniu. WKM informuje, iż w dniu 1 lutego teren został posprzątany kompleksowo. Ponowne zaleganie szkieł bezpośrednio przy lampie wynika prawdopodobnie z prowadzonych prac przy wymianie oprawy lampy. W dniu 05 lutego teren wokół lampy został ponownie posprzątany. W załączeniu zdjęcie posprzątanego terenu.
Grzegorz Wójcik - Wydział Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej 06/02/2018 o 11:21

Alert #46828, 11 Listopada 3a, 41-300 Dąbrowa Górnicza, Polska

Zgłaszałam do Państwa następujący problem : Na ulicy 11 Listopada znajduje się przejście dla pieszych które prowadzi na cmentarz. Za tym przejściem są dwie kwiaciarnie koło tych kwiaciarni jest mnóstwo szkieł nie wiem czy tam lampa się rozbiła czy coś dodatkowo jest tam mnóstwo petów. Trzeba pilnie ten teren pozamiatać. Państwa odpowiedż : Alert przyjęty do rozpoznania. W dniu 01 lutego br. teren został posprzątany.
Michał Gad – Wydział Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej 02/02/2018 o 07:57. Niestety dnia 2 lutego dookoła lamy nadal jest mnóstwo szkieł nie wiem czy tak cięzko jest poszukać tych szkieł czy znów ktoś kto je sprząta robi to po łebkach Proszę ponownie o posprzątanie szkieł które leżą na około lampy która stoi na wprost przejścia dla pieszych !!!!!!

przewrócone drzewa

Instytucje i organizacje które mogą odpowiedzieć na to zgłoszenie.


NaprawmyTo.pl automatycznie wysyła powiadomienia o nowych alertach do instytucji i organizacji które mogą problem rozwiązać. Jeśli jednak chcesz napisać w swoim imieniu możesz skorzystać z listy powyżej.

status: Naprawiony!

poprzyj

1 osób
poparło ten alert

Zgłoś naprawienie

Powiadomienia


Alert dodany anonimowo w dniu 02/02/2018 o 11:34
cloud Komentarze

Aby dodawać komentarze należy się zalogować.