Komunikat do alertu

Alert przyjęty do rozpoznania. Wydział Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej informuje, iż wzorem lat ubiegłych, również w tym roku generalne, kompleksowe wiosenne prace porządkowe w tym między innymi grabienie liści na terenach utrzymywanych przez Gminę Dąbrowa Górnicza prowadzone będą w stosownym czasie. Fakt, iż w ostatni weekend pogoda de facto dawała pierwsze tchnienie wiosny, to jednak dwa dni wiosny nie czyni. Analiza prognozy pogody bowiem wykazała, iż niebawem (za 3-4 dni) do naszego miasta ma ponownie zawitać zima. Wizje lokalne prowadzone w sposób systematyczny wykazały, że obecnie grunt jest zmarznięty, a co za tym idzie nie jest możliwe bardzo dokładne wygrabienie trawników.
Reasumując nadmieniam, że wszystkie prace na terenach miasta są wykonywane w oparciu o uchwalony budżet miejski, a publiczne środki finansowe muszą być wydawane w sposób gospodarny i uzasadniony.
Grzegorz Wójcik - Wydział Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej 13/03/2018 o 08:02

Alert #47382, Katowicka, Dąbrowa Górnicza, Polska

Na ulicy Katowickiej na parku koło Auchana gdzie jest przejscie podziemne na trawach znajduje sie troche lisci przydałoby się je wygrabić aby teren był gotowy na na porost trawy załączam zdjęcie z parku.

przewrócone drzewa

Instytucje i organizacje które mogą odpowiedzieć na to zgłoszenie.


NaprawmyTo.pl automatycznie wysyła powiadomienia o nowych alertach do instytucji i organizacji które mogą problem rozwiązać. Jeśli jednak chcesz napisać w swoim imieniu możesz skorzystać z listy powyżej.

status: Naprawiony!

poprzyj

Jeszcze nikt nie poparł tego alertu

Zgłoś naprawienie

Powiadomienia


Alert dodany anonimowo w dniu 11/03/2018 o 17:41
cloud Komentarze

Aby dodawać komentarze należy się zalogować.