Komunikat do alertu

Alert przyjęty do rozpoznania. Teren jest prywatny, alert przekazano do Straży Miejskiej. Ten alert powiela informację z nr 45615.
W związku z faktem że odpady mogą być toksyczne dla środowiska naturalnego w dniu 07.12.2017 pisemnie przekazano informacje do Wydziału Ekologii i Rolnictwa UM Dąbrowa Górnicza.
Dominik Gordon - Straż Miejska 26/03/2018 o 09:23
Po przeprowadzeniu kontroli przez Urząd Miejski w Dąbrowie Górniczej potwierdzono treść alertu. Sprawę zgodnie z własnością rzeczową przekazano Regionalnemu Dyrektorowi Ochrony Środowiska w Katowicach celem załatwienia zgodnie z posiadanymi kompetencjami. Jednocześnie informuję że przedmiotowa posesja stanowi teren prywatny i nie posiada cech przestrzeni publicznej. Informuję że w pkt 1 regulaminu „Naprawmy To.pl, wyjaśniono, iż serwis ten ma służyć zgłaszaniu zaobserwowanych przez użytkowników problemów przestrzeni publicznej.
Marian Urbaś – Wydział Ekologii i Rolnictwa 04/04/2018 o 09:20

Alert #47411, Ciernie, 42-520 Dąbrowa Górnicza, Polska

wysypisko pojemników po farbach i innych chemikaliach

dzikie wysypisko

Instytucje i organizacje które mogą odpowiedzieć na to zgłoszenie


NaprawmyTo.pl automatycznie wysyła powiadomienia o nowych alertach do instytucji i organizacji które mogą problem rozwiązać. Jeśli jednak chcesz napisać w swoim imieniu możesz skorzystać z listy powyżej.

status: Nie zostanie naprawiony

poprzyj

2 osób
poparło ten alert

Zgłoś naprawienie

Powiadomienia


Przejdź do profilu użytkownika
Alert dodany przez darekrak w dniu 12/03/2018 o 13:42
cloud Komentarze

Aby dodawać komentarze należy się zalogować.