Komunikat do alertu

Alert w rozpoznaniu. Deska w ławce została wymieniona. Po przeprowadzeniu wizji na placu zabaw nie stwierdzono uszkodzonej ławki. W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny.
Michał Gad – Wydział Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej 09/07/2018 o 09:12

Alert #51711, Katowicka, Dąbrowa Górnicza, Polska

Zgłaszałam do Państwa następujący problem : Na ulicy Katowickiej na parku koło Auchana ta część parku gdzie jest tunel.W zatoczce która jest widoczna na zdjęciu znajduje się jedna ławka jest ona bardzo poniszczona deski na których się siedzi mają bardzo dużo wyszczerbień, jeśli chodzi o oparcie to jakieś debile ponaklejali tam naklejki i wcale nie da się tam oprzeć gdyż ablo człowiek pobrudzi sobie ubrania od tych naklejek lub od kleju. Moje pytanie brzmi czy nie byłoby możliwości wymiany desek w tej ławce jeśli nie wszystkich to przynajmniej tej jednej górnej bo w tym momencie wogóle nie da się opierać.Państwa odpowiedź : Alert przyjęty do rozpoznania. Zniszczona deska w ławce zostanie wymieniona do końca czerwca br.
Grzegorz Wójcik - Wydział Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej 08/06/2018 o 13:31. Na dzień 30 czerwca deska nadal jest niewymieniona. Proszę wykonanie zlecenia.

uszkodzona ławka

Instytucje i organizacje które mogą odpowiedzieć na to zgłoszenie.


NaprawmyTo.pl automatycznie wysyła powiadomienia o nowych alertach do instytucji i organizacji które mogą problem rozwiązać. Jeśli jednak chcesz napisać w swoim imieniu możesz skorzystać z listy powyżej.

status: Naprawiony!

poprzyj

Jeszcze nikt nie poparł tego alertu

Zgłoś naprawienie

Powiadomienia


Alert dodany anonimowo w dniu 30/06/2018 o 19:17
cloud Komentarze

Aby dodawać komentarze należy się zalogować.