Komunikat do alertu

Alert przyjęty do rozpoznania. W rejonie placu zabaw w czerwcu br. została wymieniona deska. W rejonie przejścia podziemnego deski w ławce zostały oczyszczone z naklejek. Pozostałe deski są w dobrym stanie technicznym.
Grzegorz Wójcik - Wydział Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej 19/07/2018 o 10:03

Alert #52105, Katowicka, Dąbrowa Górnicza, Polska

Zgłaszałam do Państwa następujący problem : Zgłaszałam do Państwa następujący problem : Na ulicy Katowickiej na parku koło Auchana ta część parku gdzie jest tunel.W zatoczce która jest widoczna na zdjęciu znajduje się jedna ławka jest ona bardzo poniszczona deski na których się siedzi mają bardzo dużo wyszczerbień, jeśli chodzi o oparcie to jakieś debile ponaklejali tam naklejki i wcale nie da się tam oprzeć gdyż ablo człowiek pobrudzi sobie ubrania od tych naklejek lub od kleju. Moje pytanie brzmi czy nie byłoby możliwości wymiany desek w tej ławce jeśli nie wszystkich to przynajmniej tej jednej górnej bo w tym momencie wogóle nie da się opierać.Państwa odpowiedź : Alert przyjęty do rozpoznania. Zniszczona deska w ławce zostanie wymieniona do końca czerwca br.
Grzegorz Wójcik - Wydział Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej 08/06/2018 o 13:31. Na dzień 30 czerwca deska nadal jest niewymieniona. Proszę wykonanie zlecenia. Wasza odpowiedź : Zgłaszałam do Państwa następujący problem : Na ulicy Katowickiej na parku koło Auchana ta część parku gdzie jest tunel.W zatoczce która jest widoczna na zdjęciu znajduje się jedna ławka jest ona bardzo poniszczona deski na których się siedzi mają bardzo dużo wyszczerbień, jeśli chodzi o oparcie to jakieś debile ponaklejali tam naklejki i wcale nie da się tam oprzeć gdyż ablo człowiek pobrudzi sobie ubrania od tych naklejek lub od kleju. Moje pytanie brzmi czy nie byłoby możliwości wymiany desek w tej ławce jeśli nie wszystkich to przynajmniej tej jednej górnej bo w tym momencie wogóle nie da się opierać.Państwa odpowiedź : Alert przyjęty do rozpoznania. Zniszczona deska w ławce zostanie wymieniona do końca czerwca br.
Grzegorz Wójcik - Wydział Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej 08/06/2018 o 13:31. Na dzień 30 czerwca deska nadal jest niewymieniona. Proszę wykonanie zlecenia. Przede wszystkim to nie jest ta część parku gdzie jest plac zabaw to ta druga część gdzie jest przejście podziemne. Wszystko dokładnie widać na zdjęciu. Ławka znajduje się blisko parkingu przy pasie zieleni gdzie są flagi od sklepu. Proszę jeszcze raz o pilne wymienienie deski. Dziękuję

uszkodzona ławka

Instytucje i organizacje które mogą odpowiedzieć na to zgłoszenie.


NaprawmyTo.pl automatycznie wysyła powiadomienia o nowych alertach do instytucji i organizacji które mogą problem rozwiązać. Jeśli jednak chcesz napisać w swoim imieniu możesz skorzystać z listy powyżej.

status: Naprawiony!

poprzyj

Jeszcze nikt nie poparł tego alertu

Zgłoś naprawienie

Powiadomienia


Alert dodany anonimowo w dniu 10/07/2018 o 08:50
cloud Komentarze

Aby dodawać komentarze należy się zalogować.