Komunikat do alertu

Zgłoszenie zostało przekazane do Wydziału Kultury i Sportu, odpowiadającego za utrzymanie stacji. Wydział ten nie bierze udziału w programie NaprawmyTo, zatem wszelkich informacji można uzyskać bezpośrednio w Wydziale Kultury i Sportu, tel. 32 295 9643.
Krzysztof Serafiński - Wydział Komunikacji i Drogownictwa 09/10/2018 o 08:25

Alert #56137, Korzeniec Park Zielona Basen, 41-300 Dąbrowa Górnicza, Polska

W oparciu o Prawo budowlane opisujące obowiązki jakie ciążą na zarządcy proszę zdemontować wszystkie 10 samoobsługowych stacji napraw rowerów jakie zostały umieszczone na terenie gminy w ramach programu Dąbrowa Rowerowa.

Wszystkie stacje są w stanie zagrażającym bezpieczeństwu ich użytkowników, są zdekompletowane i zniszczone w stopniu uniemożliwiającym ich naprawę. Wpływają one także negatywnie na estetykę.

lokalizacje stacji są tutaj http://dabrowagornicza.naszemiasto.pl/artykul/dabrowa-gornicza-trasy-rowerowe-nowa-polityka-rowerow-i,2238634,artgal,t,id,tm.html

Jednocześnie proszę o włączenie przez Wydział w zakres inwestycji kupna nowych urządzeń oraz skonsultowania ze środowiskiem rowerzystów ich typu i lokalizacji.

uszkodzony kosz

Instytucje i organizacje które mogą odpowiedzieć na to zgłoszenie


NaprawmyTo.pl automatycznie wysyła powiadomienia o nowych alertach do instytucji i organizacji które mogą problem rozwiązać. Jeśli jednak chcesz napisać w swoim imieniu możesz skorzystać z listy powyżej.

status: Nie zostanie naprawiony

poprzyj

Jeszcze nikt nie poparł tego alertu

Zgłoś naprawienie

Powiadomienia


Przejdź do profilu użytkownika
Alert dodany przez Dąbrowski Rowerzysta Miejski w dniu 09/10/2018 o 00:31
cloud Komentarze

Aby dodawać komentarze należy się zalogować.